Je tu nové a pořádně nadupané PvP ⚔️. Do studia jsme si pozvali speciálního hosta z Bohemia Interactive, který dělá videoherní trailery. Nechybí ani unboxingy a nálož novinek. A hlavně… CzechGamer.com – Hráči hráčům pořádá soutěž o sběratelskou edici hry Death Stranding. Takže neváhejte a koukejte ⬇️!!!


 

Mistrovství České republiky v počítačových hrách 🎮 je za námi. Pokud jste ho nestihli, nemusíte zoufat, protože je tu nové PvP. Na brněnském výstavišti jsme odchytli pár zajímavých hostů a natočili tak pro vás tento speciální díl. V něm mimo jiné uvidíte nejdražší věc, kterou jsme u nás v pořadu měli. Herní noťas @OMEN by HP za sto litrů. Nechybí hromada herních novinek a soutěž.


 

Tentokrát jsme v PvPčku vyrazili na pražskou akci For Games. Odchytli jsme tam pár zajímavých hostů jako například doktora Jakuba Čubíka z Esport Student Association . Kromě toho se podíváme na nová sluchátka od společnosti HyperX a nakonec pro vás máme soutěž!


 

Co uvidíte v říjnovém PvP ⚔️? Mrkli jsme se na nové klávesnice od firmy Logitech. Máme pro vás rozhovor s Art leaderem TrainStation 2 a nechybí ani staronová Zelda + kopec herních novinek 🎮.


 

Zářijové PvP ⚔️ je tu! Tentokrát pro vás máme premiérový unboxing nové herní myši od společnosti Logitech. A aby toho nebylo málo, vyrazili jsme také do Berlína na největší světový veletrh elektroniky IFA 2019 💻. Nechybí hromada novinek a rozhovor se speciálním hostem. Enjoy ⬇️ !

PS: A udělali jsme pár změn ve studiu ;).


 

Gamescom 2019 je za námi 🎮. Pokud jste se na největší herní akci roku nedostali, nezoufejte. S naším štábem jsme do Kolína nad Rýnem vyrazili natočit speciální díl PvP. Dozvíte se například, proč se legendární japonský vývojář Suda51 bojí dělat hororové hry a nebude chybět ani česká novinka Vigor od Bohemia Interactive.


 

V tretej časti nášho magazínu na vás čaká hromada noviniek a zaujímavých diskusií.


 

Neflákáme se ani o prázdninách🏖️! Je tu nový díl herního pořadu PvP ⚔️. Tentokrát jsme zabrousili i do světa deskovek a připravili si pro vás unboxing jedné z nejlépe hodnocených her – Gloomhaven. Koukejte až do konce, protože uvidíte, co udělá s hráčem videoher půlmaraton 😂.


 

Po testovacím pilotním dílu je tu první (skoro) plnohodnotné PvP ⚔️! Čeká vás toho opravdu kopec. Podařilo se nám ukořistit collector edici hry Days Gone a také jsme připravili rozhovor s organizátorem Gamer Pie – Herní festival.


 

Pilotní díl PvP.