Kauza Kočnerova Threema dosiahla svoj pomyselný vrchol, keď Denník N zverejnil správy týkajúce sa vraždy Jána a Martiny. Okrem toho sa Dávid pozrel aj na komunikáciu s bývalým sudcom Vladimírom Sklenkom, ktorý spolu s Opičkou Mončou a Mafošom Marošom tvorili Threemsome. Užite si posledný diel ku komunikácii Mariána Kočnera, ďalšie Podivné prípady už budú o niečom inom, sľubujeme.


 

Keďže z telefónu mafiána Mariana Kočnera vyliezajú stále ďalšie správy, Dávid Pásztor pokračuje v ich vysvetľovaní. Druhá časť Podivné prípady a trochu politiky sa venuje znova Kočnerovej Threeme, ktorá ukazála detaily Kočnerovho ovládania polície cez nitrianskeho oligarchu Norbiho. V tejto časti si vysvetlíme aj to, kto bol Maznák a prečo posielal mafiánovi cmuk.


 

Slovensko sa poslednú dobu otriasa v základoch. Zo dňa na deň vychádzajú stále závažnejšie informácie o korupcii, ktorá siaha až do najvyšších radov. Preto sme sa v ďalšom diely Podivných prípadou pozreli kto je mafián Marián Kočner a na prvú časť jeho konverzácie z aplikácie #Threema. Je to desivé, no dôležité čítanie, a tak sa Dávid nezdržal komentára.


 

Greta je téma i pro Studex, a tak se David vydal na cestu přes hory, lesy, doly a klimatickou krizi přímo k ní.
Sledujte Podivné prípady a trochu politiky v novém formátu!


 

Británie vystupuje z Evropské unie. Anebo taky ne. Jak je to možné, vám vysvětlí Patrik a Dávid ve druhé epizodě Podivných případů. A budou i kočičky 🐱.


 

Slovensko má novou prezidentku. 🙆‍♀️ 👍 Dávid a Patrik se opět vydali do divokých vod 🌊 slovenské politiky a tentokrát… jsou ozbrojeni. 🧨 Druhé aprílové video je tu!


 

Slováci mají za sebou první kolo prezidentských voleb. K tomuto tématu vám přinášíme premiérový díl pořadu Podivné případy a trochu politiky. V něm uvidíte například rozhovor s politologem Petrem Spáčem z Katedry politologie FSS MU.