Jednou jsme si takhle sedli a řekli si: „Nebylo by boží natočit něco o baletu pro lidi, co nemají rádi balet?“ 🤔 A tak jsme vzali studentku Kristýnu, která na baletu nikdy předtím nebyla a… stejně ho nemá ráda. Takto vznikl Můj první balet. 💃 Projekt, ve kterém se nebohá oběť vydala zjišťovat, co to ten balet vlastně je. Její zjištění? V dokumentu 😍


 

Británie vystupuje z Evropské unie. Anebo taky ne. Jak je to možné, vám vysvětlí Patrik a Dávid ve druhé epizodě Podivných případů. A budou i kočičky 🐱.


 

Strach a nejistota. Emoce, které rodiče s očkováním spojují čím dál častěji. Jedním z důvodů jsou nepravdivé zprávy o vedlejších účincích vakcín, které se z nedůvěryhodných webů šíří diskuzními fóry, sociálními sítěmi až do lékařských ordinací. Způsobuje očkování autismus? Proč věříme internetu více než pediatrům? Neočkovat, nebo riskovat vedlejší účinky? Názor alternativní a klasické medicíny uvidíte v reportáži.


 

Slovensko má novou prezidentku. 🙆‍♀️ 👍 Dávid a Patrik se opět vydali do divokých vod 🌊 slovenské politiky a tentokrát… jsou ozbrojeni. 🧨 Druhé aprílové video je tu!


 

Slováci mají za sebou první kolo prezidentských voleb. K tomuto tématu vám přinášíme premiérový díl pořadu Podivné případy a trochu politiky. V něm uvidíte například rozhovor s politologem Petrem Spáčem z Katedry politologie FSS MU.


 

Jak každá správná Jolanda 🔮 ví, dnes je apríl. Při této příležitosti můžete sledovat ochočeného slováka 🥰 v divočině lovícího ptáky (kachnu) 🦆 na svůj nový objektiv. 📷 Recenze jako žádná jiná!