Co uvidíte v říjnovém PvP ⚔️? Mrkli jsme se na nové klávesnice od firmy Logitech. Máme pro vás rozhovor s Art leaderem TrainStation 2 a nechybí ani staronová Zelda + kopec herních novinek 🎮.


 

Zářijové PvP ⚔️ je tu! Tentokrát pro vás máme premiérový unboxing nové herní myši od společnosti Logitech. A aby toho nebylo málo, vyrazili jsme také do Berlína na největší světový veletrh elektroniky IFA 2019 💻. Nechybí hromada novinek a rozhovor se speciálním hostem. Enjoy ⬇️ !

PS: A udělali jsme pár změn ve studiu ;).


 

Gamescom 2019 je za námi 🎮. Pokud jste se na největší herní akci roku nedostali, nezoufejte. S naším štábem jsme do Kolína nad Rýnem vyrazili natočit speciální díl PvP. Dozvíte se například, proč se legendární japonský vývojář Suda51 bojí dělat hororové hry a nebude chybět ani česká novinka Vigor od Bohemia Interactive.


 

V tretej časti nášho magazínu na vás čaká hromada noviniek a zaujímavých diskusií.


 

Neflákáme se ani o prázdninách🏖️! Je tu nový díl herního pořadu PvP ⚔️. Tentokrát jsme zabrousili i do světa deskovek a připravili si pro vás unboxing jedné z nejlépe hodnocených her – Gloomhaven. Koukejte až do konce, protože uvidíte, co udělá s hráčem videoher půlmaraton 😂.


 

Po testovacím pilotním dílu je tu první (skoro) plnohodnotné PvP ⚔️! Čeká vás toho opravdu kopec. Podařilo se nám ukořistit collector edici hry Days Gone a také jsme připravili rozhovor s organizátorem Gamer Pie – Herní festival.


 

Pilotní díl PvP.